גלי פינקל

שנת סיום התואר
2021
מקום עבודה
מרפאת חווה, טיפול בבריאות הנפש של האשה, המערך הפסיכיאטרי בית החולים שיבא
תפקיד
עובדת סוציאלית
תחומי לימוד
מוסמכת תוכנית ההשלמה לתואר שני בביה"ס לעבודה סוציאלית בבר-אילן, התרכזות טיפולית (2021)

תפקידי במסגרת עבודתי כעובדת סוציאלית

עובדת סוציאלית של מרפאת חווה, טיפול בבריאות הנפש של האשה, המערך הפסיכיאטרי בית החולים שיבא.

מעט על עבודתי כעובדת סוציאלית

בתפקידי כעו"ס המרפאה אני עובדת בצוות רב מקצועי נפלא הכולל פסיכיאטריות, פסיכולוגיות מטפלות באומנות ובצילום וכן בשיתוף פעולה עם מחלקת נשים ויולדות. העבודה כוללת טיפול בנשים המתמודדות עם שינויים רגשיים בצמתים הורמונליים נשיים סביב התקופה הטרום לידתית (הפְּרֶהנָטַלִּית) והתקופה הסב-לידתית סביב הלידה והשנה הראשונה (פרִינָטַלִּית).

העבודה כוללת טיפול בנשים החוות מצוקה רגשית הנוגעת להתמודדות עם קשת רחבה של מצבים, מקשיי פוריות וטיפולי פריון, ליווי של נשים במצבי סיכון נפשי גבוה טרם הלידה ובמהלכה, קשיים סביב ההריון וההסתגלות לאחר לידה וטיפול בדיכאון לאחר לידה הכולל עבודה עם משברים פסיכוטיים לפני ואחרי לידה.

תחום משמעותי נוסף בעבודתי הוא ליווי טיפולי של נשים שעברו "לידה שקטה" וזקוקות למרחב טיפולי לעיבוד החוויה הקשה הן פרטנית והן קבוצתית.

העבודה במרפאה היא רב מימדית מרתקת ומלאת סיפוק וכוללת מענה תרופתי, מפגשי טיפול פרטניים וקבוצתיים, סיוע וליווי סוציאלי ויצירת חיבור עם גורמים שונים לטובת המטופלות.

חוויית הלימודים שלי בביה"ס לעבודה סוציאלית בבר-אילן והשפעתה על עבודתי כעו"ס כיום

נהניתי מאד לחזור ללמוד בבר אילן את תואר המוסמך (MSW) בבית הספר לעבודה סוציאלית. הלימודים העשירו, העצימו אותי והקנו לי ידע נרחב וכלים רבים המשמשים אותי היום. נתרמתי במיוחד מקורסי המתודה, טיפול בטראומה, CBT וטיפול קבוצתי. בפרקטיקום המקצועי זכיתי בהתנסויות טיפול רבות ומאתגרות ומגוונות בבריאות הנפש ואלמ"ב אשר סללו לי את הדרך לעבודתי הנוכחית. זכיתי במדריכות שחותמן מלווה אותי ואנו בקשר עד היום והן כתובת עבורי להתייעצות וחשיבה.

מעוניינים להופיע בדף הבוגרים באתר ביה"ס לעבודה סוציאלית?

תאריך עדכון אחרון : 16/06/2022