קליניקה לטיפול זוגי ומשפחתי

המרכז לטיפול במשפחה ע"ש ד"ר אירה ודוריס קיוקין

הקליניקה לטיפול זוגי ומשפחתי


במסגרת טיפול זוגי ומשפחתי בקליניקה אנו מחויבים לסודיות ולשמירה על כבודם ופרטיותם של המטופלים

הקליניקה לטיפול זוגי ומשפחתי פעילה זה שנים רבות ומטפלת בזוגות ובמשפחות המצויים בקשיים ובמשברים בחיי הנישואין, הזוגיות, ההורות וביחסי הורים-ילדים.

טיפול זוגי ומשפחתי בקליניקה ניתן ע"י מתמחים משנה ב' של התוכנית להכשרת מטפלים זוגיים ומשפחתיים המקבלים הדרכה אישית וקבוצתית מהסגל הבכיר של התוכנית.

המתמחים הם בעלי תואר שני מתחומי הטיפול השונים - עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, ייעוץ חינוכי.

הטיפול הזוגי והמשפחתי בקליניקה ניתן מאחורי מראה חד-כיוונית והוא נמשך לאורך שנת הלימודים האקדמית. הטיפול מתקיים אחת לשבועיים למשך 50 דקות.

הטיפולים ניתנים באווירה חמה, אמפטית ורגישת תרבות; הקליניקה לטיפול זוגי ומשפחתי נגישה וזמינה לכל משפחה.

עלות טיפול זוגי ומשפחתי טיפול זוגי ומשפחתי במסגרת הקליניקה: 50 ש"ח לפגישה.
 

לפרטים נוספים על טיפול זוגי ו/או טיפול משפחתי במסגרת הקליניקטיפול זוגי וגם טיפול משפחתי במסגרת הקליניקה בבר אילן מאפשרת מפגשים במחירים שווי נפש ומתאימים לכולם. היכנסו וקבעו פגישה בקליניקה לטיפול זוגי וטיפול משפחתי.ה בבית הספר לעבודה סוציאלית בר אילן, צרו קשר במייל cont.education@biu.ac.il או במספרי הטלפון: 03-5318211 03-5317265

 

מהו טיפול זוגי או טיפול משפחתי?

 

בעשורים האחרונים חלה תפנית משמעותית בכל הנוגע לטיפול בתא המשפחתי הקרוב. אם עד לפני שלושה עשורים לא היה מקובל לדבר על קשיים בבית ובמעטפת הזוגי, הרי שכיום רבים מבינים כי כשם שהמבנה המשפחתי יכול להיות עוטף ומעצים הוא יכול גם להיות עוצר ולא נעים.
התפנית חלה בעיקר מתוך הבנה כי התא המשפחתי מורכב מבני אדם אינדיבידואליים ולכל אדם האופי שלו והיכולת שלו להכיל מצבים שונים בחיים.
הטיפול הזוגי והמשפחתי רואה בכל יחידה בתא המשפחתי ישות בפני עצמה לצד חלק בלתי נפרד מהדינמיקה המשפחתית המלאה ומעניק את הכלים להתמודד עם מצבים אישיים, זוגיים ומשפחתיים שונים הן כאינדיבידואל והן כחלק מדינמיקה קבוצתית בעלת מעורבות רגשית.

 

לפרטים נוספים על טיפול זוגי ו/או טיפול משפחתי במסגרת הקליניקה בבית הספר לעבודה סוציאלית בר אילן, צרו קשר במייל cont.education@biu.ac.il או במספרי הטלפון: 03-5318211 03-5317265