קליניקה לטיפול זוגי ומשפחתי

המרכז לטיפול במשפחה ע"ש ד"ר אירה ודוריס קיוקין

הקליניקה לטיפול זוגי ומשפחתי


במסגרת טיפול זוגי ומשפחתי בקליניקה אנו מחויבים לסודיות ולשמירה על כבודם ופרטיותם של המטופלים

הקליניקה לטיפול זוגי ומשפחתי פעילה זה שנים רבות ומטפלת בזוגות ובמשפחות המצויים בקשיים ובמשברים בחיי הנישואין, הזוגיות, ההורות וביחסי הורים-ילדים.

טיפול זוגי ומשפחתי בקליניקה ניתן ע"י מתמחים משנה ב' של התוכנית להכשרת מטפלים זוגיים ומשפחתיים המקבלים הדרכה אישית וקבוצתית מהסגל הבכיר של התוכנית.

המתמחים הם בעלי תואר שני מתחומי הטיפול השונים - עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, ייעוץ חינוכי.

הטיפול הזוגי והמשפחתי בקליניקה ניתן מאחורי מראה חד-כיוונית והוא נמשך לאורך שנת הלימודים האקדמית. הטיפול מתקיים אחת לשבועיים בימי רביעי למשך 50 דקות.

הטיפולים ניתנים באווירה חמה, אמפטית ורגישת תרבות; הקליניקה לטיפול זוגי ומשפחתי נגישה וזמינה לכל משפחה.

עלות טיפול זוגי ומשפחתי במסגרת הקליניקה: 50 ש"ח לפגישה.

אנו מחויבים לסודיות ולשמירה על כבודם ועל פרטיותם של המטופלים I הטיפולים ניתנים באווירה חמה, אמפטית ורגישת תרבות. הקליניקות נגישות וזמינות לכל יחיד, זוג ומשפחה I חלק מהטיפולים מצולמים לצורכי למידה בלבד ולאחר קבלת הסכמה I אפשרות להמשיך את הטיפול לאחר סיום שנת הלימודים האקדמית תיבדק ותקבע לפי הערכת המטפל/ת ומרכזי התוכניות.

הקבלה לטיפול נעשית לאחר שיקול דעת מקצועי.

טיפול זוגי וגם טיפול משפחתי במסגרת הקליניקה בבר אילן מאפשרת מפגשים במחירים שווי נפש ומתאימים לכולם. היכנסו וקבעו פגישה בקליניקה לטיפול זוגי וטיפול משפחתי: צרו קשר במייל cont.education@biu.ac.il או במספרי הטלפון: 03-5318211 03-5317265

 

מהו טיפול זוגי או טיפול משפחתי?

בעשורים האחרונים חלה תפנית משמעותית בכל הנוגע לטיפול בתא המשפחתי הקרוב. אם עד לפני שלושה עשורים לא היה מקובל לדבר על קשיים בבית ובמעטפת הזוגית, הרי שכיום רבים מבינים כי כשם שהמבנה המשפחתי יכול להיות עוטף ומעצים הוא יכול גם להיות עוצר ולא נעים.
התפנית חלה בעיקר מתוך הבנה כי התא המשפחתי מורכב מבני אדם אינדיבידואליים ולכל אדם האופי שלו והיכולת שלו להכיל מצבים שונים בחיים.
הטיפול הזוגי והמשפחתי רואה בכל יחידה בתא המשפחתי ישות בפני עצמה לצד חלק בלתי נפרד מהדינמיקה המשפחתית המלאה ומעניק את הכלים להתמודד עם מצבים אישיים, זוגיים ומשפחתיים שונים הן כאינדיבידואל והן כחלק מדינמיקה קבוצתית בעלת מעורבות רגשית.

 

לפרטים נוספים על טיפול זוגי ו/או טיפול משפחתי במסגרת הקליניקה בבית הספר לעבודה סוציאלית בר אילן, צרו קשר במייל cont.education@biu.ac.il או במספרי הטלפון: 03-5318211 03-5317265