מיכל וינוקור

שנת סיום התואר
2017
מקום עבודה
קליניקה פרטית, הדרכת סטודנטים
תפקיד
מטפלת ומדריכה
דוא"ל
michal5473@gmail.com
תחומי לימוד
בוגרת התוכנית לתואר ראשון בביה"ס לעבודה סוציאילת בבר-אילן (2009); מוסמכת התוכנית לתואר שני בביה"ס לעבודה סוציאלית בבר-אילן, מגמת שיקום ובריאות (2017)

תפקידי במסגרת עבודתי כעובדת סוציאלית

אני מטפלת בקליניקה פרטית, טיפול ב-CBT (מומחיות מטעם אוניברסיטת חיפה) באורנית, בפדואל ובאופן מקוון. בעברי עבדתי כעובדת סוציאלית, סגנית מנהל ומנהלת במסגרות שיקום שונות (שיקום פיזי ושירותי בריאות הנפש). אני בוגרת קורס טיפול פסיכוסוציאלי בזוגות המתמודדים עם אתגרי הפוריות מטעם מכון פוע"ה.

מעט על עבודתי כעובדת סוציאלית

אני עובדת בעיקר עם נוער ומבוגרים בשיטת ה-CBT, בתהליכים שכוללים זיהוי מבנים חשיבתיים, ובעקבותיהם שינוי התנהגותי. בטיפול ה-CBT, המטופל מנהל את התהליך. המטופל קובע את המטרות, והוא מנהל את קצב התהליך. יחד, אנחנו עוקבים אחרי התובנות שמנהלות את חייו, מזהים אותם ולומדים לשנות אותם. 

אני מאמינה שלכל אדם הזכות לחיות את חייו בצורה מלאה, ומתוך מודעות וכבוד לבחירות ולתפקידים אותם האדם עושה בחייו. המסע הזה, שבו המטופלים שלי ואני מציבים יחד מטרות בדרך למודעות ופועלים להגשימן, הוא מסע מרתק ואני מזמינה את מטופלי לעשות אותו יחד איתי.

חוויית הלימודים שלי בביה"ס לעבודה סוציאלית בבר-אילן והשפעתה על עבודתי כעו"ס כיום

ביה"ס לעבודה סוציאלית בבר-אילן הוא בית עבורי. הוא המקום בו התחלתי את דרכי המקצועית, והקשר עם פרופ' ליאורה פינדלר שהיתה המנחה שלי בתזה, היה קשר חם ומקצועי גם יחד. עד לפרישתה לפני מספר חודשים, עוד היינו בקשר, יכולתי לפנות אליה ולהתייעץ בנוגע למקרים בעבודתי. 

מעוניינים להופיע בדף הבוגרים באתר ביה"ס לעבודה סוציאלית?

תאריך עדכון אחרון : 15/05/2022